Kişiye Özel Resimli Sayılarla Kendin Boya Kanvas Tablo 60x75

HAVALE (%5 İND.)

KREDİ KARTI

PİYASA FİYATI

%21 indirim
292,59 TL
307,99 TL

389,99 TL

  • Ürün Kodu: RIUOY9AQY0
  • Resim Gönder

Kişiye Özel Resimli Sayılarla Kendin Boya Kanvas Tablo 60x75

 
En özel anılarınızı kendi ellerinizle renklendirerek onlarıkalıcı birer sanat eserine çevirmek istemez misiniz? Tabdiko farkıyla ölümsüz anılara imza atmanız artık çok kolay. Bunun için, o çok mutlu olduğunuz, sizin için büyük anlam ifade eden anın önemli bir kesitini bizlere ulaştırmanız yeterli! Sipariş aşamasında dilediğiniz fotoğraf karesini kaliteli ve çözünürlüğü yüksek bir şekilde yükleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında tablonuz size özel olarak hazırlanacak ve kişiye özel bir sayılarla boyama kiti hazırlanacaktır. Siparişiniz 3 iş günü içerisinde size doğru yola çıkacaktır. İşte bu kadar kolay! 1. kalite tuval üzerinde çalışacağınız bu özel resim ile sizler de kendi elinizden çıkan sanatsalbir tabloya sahip olacaksınız.

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Seti içerisinde, resminizde en optimumgörüntüyü almanızı sağlayacak, sizler için özel olarak üretilmiş 25 ila 45 adet boya yeralmaktadır. Ayrıca fırça seti ve tuval şasesine gerili pamuk tuval bezibulunmaktadır. Özel üretimlerde kişiye özel bir hazırlık yapıldığı için iade vedeğişim mümkün olmamaktadır.

MNG Kargo:

Saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilecektir.

Yükleniyor...