Hakkımızda

Tabdiko ailesi olarak 27 yılı aşan bir tecrübeyle çıktığımız bu yolda, sizlere boyama hobi setleriyle dolu rengarenk bir koleksiyon sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sayılarla tuval boyama, mandala ahşap boyama, mandala tuval boyama, kişiye özel numaralarla boyama gibi boyama hobi setleriyle hayat bulan zengin ürün yelpazemiz, kendi ellerinizle boyadığınız sanat eserlerinizi istediğiniz alanlara asabilmenizi sağlıyor. Bizler, mekanlarda farklı bir atmosfer yaratan, duvarlarınıza renk katan ve farklı eserlerden oluşan tablolarımızla yaşam alanlarınızın dekorasyonlarına dokunuyoruz. Sizin yapmanız gereken şey ise tek bir tıkla eşsiz tasarımlarımıza göz atmak ve evinize en çok yakışacak, sevdiklerinizi en mutlu edecek boyama kitlerini seçmek; işte, hepsi bu...

Renkli illüstrasyonlar, modern sanat tabloları, ünlü fotoğraf sanatçılarının imzalı eserleri gibi örneklerden oluşan kendin boya setlerimizi %100 pamuk tabanlı ve asitsiz olan Canvas üzerine ya da ahşap plakalara itinayla basıyoruz. Kendin boya tablolarımızla profesyonel bir ressam gibi hissetmeniz de çok kolay. Muhteşem eserleriniz için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar setlerin içinde sizi bekliyor olacak... 

Sayılarla işaretlenmiş resim plakanızı numaralandırılmış özel boyalarla boyayarak kendinize ait olan eserinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ipuçları ve pratik bilgiler Tabdiko ürün sayfalarında ve Instagram adresimizde sizleri bekliyor. Dilerseniz zengin tablo galerimizden seçtiğiniz tabloları sevdiklerinize armağan ederek içlerindeki ressamı ortaya çıkarmaları için onlara ilham sağlayabilirsiniz.


Tüm resim baskılarımızı, üstün niteliklere sahip Epson Ultrachrome Pro 9900 ve Canon Pro 4000  cihazlarımız ile yapıyoruz. Özgün tasarımlarımızı, yaratıcı dokunuşlarla birleştiriyoruz ve en etkileyici tabloları sizlere güvenle ulaştırıyoruz. 


Sevgilerimizle,
Tabdiko
 
Yükleniyor...