Hakkımızda

Tabdiko ailesi olarak 29 yılı aşan bir tecrübeyle çıktığımız bu yolda, sizlere boyama hobi setleriyle dolu rengarenk bir koleksiyon sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sayılarla Tuval Boyama, mandala ahşap boyama, mandala tuval boyama, kişiye özel Numaralarla Boyama gibi boyama hobi setleriyle hayat bulan zengin ürün yelpazemiz, kendi ellerinizle boyadığınız sanat eserlerinizi istediğiniz alanlara asabilmenizi sağlıyor. Bizler, duvarlarınıza renk katan, kendi ellerinizle oluşturduğunuz eserler sayesinde yaşam alanlarınıza dokunma şansına sahip oluyoruz. Bundan dolayı çok mutluyuz. Şimdi, sizin yapmanız gereken şey tek bir tıkla eşsiz hobi setlerimize göz atmak, sizi ve sevdiklerinizi en mutlu edecek desenleri seçmek ve boyamaya başlamak; işte, hepsi bu... 

Kendin boya tablolarımızla profesyonel bir ressam gibi hissetmeniz de çok kolay. Muhteşem eserleriniz için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar setlerin içinde sizi bekliyor olacak.

Sayılarla işaretlenmiş resim plakanızı numaralandırılmış özel boyalarla boyayarak kendinize ait olan eserinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ipuçlarını ve pratik bilgileri Tabdiko ürün sayfalarından ve Instagram adresimizden sağlayabilirsiniz.


Sevgilerimizle,
Tabdiko
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...